website creation software

Страхування фінансових забов'язань "Житло в кредит для молоді".

Страхові продукти для фізичних осіб.

Загальні умови страхового продукту.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт
СТРАХУВАННЯ ФІНАНСОВИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ «ЖИТЛО В КРЕДИТ ДЛЯ МОЛОДІ»

Інформація відповідно до ст.87 Закону України Про страхування.

Інформація про страховий продукт

Страхові ризики та обмеження страхування

Страхові ризики:

ризик відповідальності Страхувальника перед Вигодонабувачем за Кредитним договором в частині несплати щоквартального/щомісячного платежу з погашення основної суми боргу за кредитом (крім відсотків за користування ним) лише на проміжок часу, на який надано Страхувальнику у встановленому порядку пільговий період, але не більше строку дії Договору про придбання житла, за умови порушення терміну прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта більш як на шість місяців.

Обмеження страхування:

Страховиком не відшкодовується та у розмір страхового відшкодування не включаються неустойки (штрафи, пені) та інші непрямі витрати.



Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності) Початкова Страхова сума за договором страхування за цим страховим продуктом визначається на підставі умов Кредитного договору, виходячи з розміру основної суми боргу за кредитом.
Максимальний розмір страхової суми (ліміт відповідальності) — 5 000 000, 00 грн.
Мінімальний розмір страхової суми (ліміту відповідальності) — 250 000,00 грн.


Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу; Страхова премія визначається шляхом помноження страхової суми та страхового тарифу
Максимальний розмір страхового тарифу 4,4%;
Мінімальний розмір страхового тарифу 4,4%.


Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності) 0 (нуль) грн.


Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період (и) страхування (за наявності)] Територія дії Договору страхування - Україна, за виключенням територій активних бойових дій, активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або тимчасово окупованих російською федерацією територіях України, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій або тимчасової окупації.
Строк дії Договору страхування: Договір страхування набирає чинності з 0 годин дня, наступного за днем сплати страхової премії на поточний рахунок Страховика в розмірі, який зазначений в Договорі страхування, та закінчується о 24 годині дати, що зазначена в Договорі страхування як дата закінчення строку дії Договору страхування.
Мінімальний строк дії Договору страхування 6 місяців, якщо інше не узгоджено Сторонами
Максимальний строк дії Договору страхування 3 роки.


Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат Страховик відмовляє у страховій виплаті з підстав, передбачених ст. 104 Закону України «Про страхування», а також у разі:
  • навмисного невиконання Страхувальником своїх обов'язків за Кредитним договором, спрямованих на настання страхового випадку, що підтверджено документально;
Не підлягають відшкодуванню збитки в результаті подій, завдані внаслідок:
  • впливу ядерної енергії в будь-якій формі;
  • військових дій, а також маневрів або інших військових заходів;
  • громадянської війни, терористичних актів;
  • страйків і масових заворушень;
  • протиправних дій (бездіяльності) державних органів, органів місцевого самоврядування або посадових осіб цих органів, в тому числі внаслідок видання вищевказаними органами та посадовими особами документів, що не відповідають чинному законодавству України.
Страховиком не відшкодовується та у розмір страхового відшкодування не включаються неустойки (штрафи, пені) та інші непрямі витрати.


Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту Договором страхування можуть бути встановлені:
  • Агрегатний (загальний) ліміт відповідальності відносно всього Договору страхування. Після кожної страхової виплати розмір агрегатного ліміту відповідальності зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування. Договір страхування припиняє свою дію, якщо агрегатний ліміт вичерпаний.
  • Ліміт відповідальності по одному страховому випадку, по одній страховій події (по одиничній претензії). Відповідальність Страховика за всі компенсаційні виплати, що повинні бути сплачені по одному страховому випадку не можуть перевищувати ліміту відповідальності по одному страховому випадку (по одиничній претензії). При цьому, усі претензії (серія претензій), що сталися з однієї і тієї ж причини, що повторювалась та продовжувалась, вважаються такими, що сталися в результаті одного страхового випадку в період, коли мав місце перший страховий випадок.
  • Комбінований ліміт відповідальності (одиничний ліміт відповідальності по кожному страховому випадку і агрегатно за весь період страхування).
    Договором страхування можуть бути встановлені окремі ліміти відповідальності:
  • по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю і здоров’ю однієї фізичної особи;
  • по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю і здоров’ю невизначеної кількості фізичних осіб; Відповідальність Страховика перед Страхувальником обмежена страховою сумою, що визначена в Договорі страхування.