simple site builder

Страхування від нещасного випадку
(у тому числі на випадок виробничої травми та професійного захворювання).

Страхові продукти для фізичних осіб.

Загальні умови страхового продукту.

Інформація відповідно до ст.87 Закону України Про страхування.

Інформація про страховий продукт

Страхові ризики та обмеження страхування

Страхові ризики:

  • Смерть (загибель) Застрахованої особи в результаті нещасного випадку;
  • Встановлення Застрахованій особі інвалідності І та/або ІІ та/або ІІІ групи. (Подія визнається страховим випадком, якщо інвалідність Застрахованої особи чи встановлена згідно чинного законодавства та є прямим наслідком ушкоджень одержаних Застрахованою особою в результаті нещасного випадку)
  • Тимчасова втрата працездатності Застрахованої особи в результаті нещасного випадку;
  • Травматичні ушкодження та/або функціональні розлади здоров’я Застрахованої особи в результаті нещасного випадку.

Обмеження страхування:

Страхуванням не покриваються ушкодження та/або функціональні розлади здоров’я або смерть Застрахованої особи, які безпосередньо або опосередковано спричинені:

  • Війною, вторгненням, ворожими діями іноземного ворога, військовими діями або військовими операціями;
  • Ураженням мінами, бомбами та іншими засобами ведення війни, вибухами застарілих боєприпасів, аваріями на арсеналах, складах боєприпасів та інших об’єктах військового призначення;
  • Будь-якими бунтами, страйками чи громадськими заворушеннями;
  • Терористичними актами;
  • Впливом радіоактивного чи іншого іонізуючого випромінювання;
  • Смертю Застрахованої особи від захворювань, що не були наслідком нещасного випадку;
  • Травмуванням Застрахованої особи внаслідок участі у спортивних заходах;
  • Ушкодженням протезів або здоров’я через екологічні ризики.

Страховик не несе відповідальності у разі несприятливих наслідків діагностичних, лікувальних і профілактичних заходів.



Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності) Розмір страхової суми визначається за домовленістю Сторін або відповідно до законодавства під час укладення Договору страхування.


Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу; Розмір страхової премії визначається за згодою Сторін, шляхом помноження страхової суми та страхового тарифу, та зазначається в Договорі страхування.


Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи (за наявності) Вид франшизи – «безумовна», що передбачає зменшення розміру відшкодування по кожному страховому випадку на розмір зазначеної франшизи. Мінімальний розмір франшизи – 0 (відсутня) Максимальний розмір франшизи – 5%


Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період (и) страхування (за наявності)] Територія дії Договору – територія України (крім тимчасово окупованих та/або відчужених територій, в тому числі території Автономної Республіки Крим, територій, які не підконтрольні органам влади України, згідно з переліком, встановленим Кабінетом Міністрів України, територій (населених пунктів), що розташовані на лінії зіткнення; територій військових (бойових) дій (незалежно від того, оголошена війна чи ні), зон воєнних або збройних конфліктів; зон проведення операції об’єднаних сил; територій, які перебувають в оточенні (блокуванні), зони відчуження в результаті аварії ЧАЕС. Договір набирає чинності з 0 годин дати, наступної за датою сплати страхової премії чи її першої частини (у разі сплати страхової премії частинами), в повному обсязі на поточний рахунок Страховика, та закінчується о 24 годині дати, що зазначена як дата закінчення строку дії Договору. У випадку несплати (або сплати не в повному обсязі) Страхувальником страхової премії (або першої її частини), в строк, Договір є таким, що не вступив в дію (не набрав чинності). Страховий захист діє з дати набрання чинності Договору.


Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат До страхових випадків не відносяться i страхова виплата за Договором не здійснюється, якщо ушкодження та/або функціональні розлади здоров’я або смерть Застрахованої особи настали внаслідок:
  • вчинення Застрахованою особою злочину або будь-яких адміністративних чи кримінальних правопорушень, вчинених Застрахованою особою, що встановлені відповідними слідчими органами або судом, а також скоєння Застрахованою особою протиправних дій, що призвели до настання страхового випадку;
  • перебування Застрахованої особи у стані сп’яніння внаслідок вживання алкоголю, наркотичних засобів або інших речовин, а також снодійних препаратів чи транквілізаторів, психотропних або токсичних речовин чи медикаментів, в т.ч. отруєння внаслідок вживання цих речовин, або будь-яких дій Застрахованої особи, що здійснені нею під впливом або внаслідок вживання алкоголю, наркотичних, психотропних або токсичних речовин чи медикаментів, транквілізаторів, виключаючи випадки, коли вживання Застрахованою особою цих речовини сталось в результаті протиправних дій третіх осіб.
  • психічного розладу або втрати свідомості, включаючи обставини викликані сп'янінням, крововиливом в мозок, епілептичним припадком або іншими конвульсіями, що охоплюють все тіло Застрахованої особи.
  • керування Застрахованою особою будь-якими засобами наземного, водного або повітряного транспорту без посвідчення на право їх керування, або передачі керування особі, яка не має посвідчення на їх керування (в тому числі відповідної категорії) або знаходилась у стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння, або під дією снодійних препаратів чи транквілізаторів, психотропних або токсичних речовин чи медикаментів;
  • навмисних дій, наміру або необережності (грубої необережності) чи бездіяльності Застрахованої особи (зокрема, нехтування встановленими правилами безпеки, охорони праці, поводження з отруйними чи іншими небезпечними речовинами чи сполуками, порушення загальноприйнятих правил власної гігієни, особистої безпеки та/або правил поведінки у місцях загального відпочинку чи користування (пляжах, готелях, транспорті тощо, що встановлені згідно їх внутрішніх інструкцій у таких місцях тощо), або правил дорожнього руху й т.п.), що призвели до настання страхового випадку, або навмисних дій Страхувальника (Вигодонабувача), що спрямовані на заподіяння шкоди життю або здоров’ю Застрахованої особи;
  • самогубства або спроби вчинення самогубства Застрахованою особою чи умисного або навмисного заподіяння Застрахованою особою собі тілесних ушкоджень незалежно від психічного стану, за виключенням випадків, коли вона була доведена до такого стану протиправними діями третіх осіб. При цьому, вказані дії Застрахованої особи визнаються такими тільки на підставі рішення компетентних органів, що доводять вчинене.
  • самолікування (прийняття ліків чи проведення будь-якого лікування або іншого медичного втручання), що здійснюється самою Застрахованою особою або іншими особами за її дорученням (без призначення кваліфікованим лікарем).
  • участі Застрахованої особи у страйках, заколотах, внутрішніх заворушеннях, диверсіях, актах тероризму, бойових діях, за виключенням випадків примусової або випадкової участі.
  • участі Застрахованої особи у громадянській війні чи війні з іншими державами.
  • свідомого знаходження Застрахованої особи в місцях, заздалегідь відомих як таких, що небезпечні для життя (місця проведення вибухових робіт, військові полігони, стрільбища тощо), якщо це не пов’язане з виробничою необхідністю або спробою врятування людського життя.
  • завдання шкоди здоров’ю Застрахованої особи, що сталася внаслідок професійного захворювання;
  • вагітності Застрахованої особи або пологів у неї;
  • бездіяльності або необережності батьків або осіб, під наглядом яких знаходилась Застрахована особа, що є дитиною до 14 років;
  • будь-яких подій, що прямо або опосередковано пов’язані із синдромом набутого імунодефіциту (СНІД) або вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ) відповідно до визначення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), а також Страховик не здійснює страхову виплату, якщо мали місце косметичні та пластичні операції і процедури або застосування нетрадиційних методів лікування або засобів нетрадиційної медицини;
  • порушення Страхувальником або установами, організаціями та підприємствами, в яких працює та/або навчається Застрахована особа, встановлених законодавством України правил та норм безпеки праці, правил пожежної безпеки, правил техніки безпеки, правил дорожнього руху, правил поведінки у громадських місцях, правил користування громадським транспортом, правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами та інших відповідних правил (інструкцій), що стосуються безпеки життєдіяльності людини, встановлені законодавством України;
  • подій, які сталися поза межами місця дії цього Договору та які настали не під час дії цього Договору, природної смерті Застрахованої особи.


Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків (за наявності), іншими складовими страхового продукту Договором страхування можуть бути встановлені:
  • Агрегатний (загальний) ліміт відповідальності відносно всього Договору страхування. Після кожної страхової виплати розмір агрегатного ліміту відповідальності зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування. Договір страхування припиняє свою дію, якщо агрегатний ліміт вичерпаний.
  • Ліміт відповідальності по одному страховому випадку, по одній страховій події (по одиничній претензії). Відповідальність Страховика за всі компенсаційні виплати, що повинні бути сплачені по одному страховому випадку не можуть перевищувати ліміту відповідальності по одному страховому випадку (по одиничній претензії). При цьому, усі претензії (серія претензій), що сталися з однієї і тієї ж причини, що повторювалась та продовжувалась, вважаються такими, що сталися в результаті одного страхового випадку в період, коли мав місце перший страховий випадок.
  • Комбінований ліміт відповідальності (одиничний ліміт відповідальності по кожному страховому випадку і агрегатно за весь період страхування).
    Договором страхування можуть бути встановлені окремі ліміти відповідальності:
  • по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю і здоров’ю однієї фізичної особи;
  • по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю і здоров’ю невизначеної кількості фізичних осіб; Відповідальність Страховика перед Страхувальником обмежена страховою сумою, що визначена в Договорі страхування.